23/Kasım/2014, 14:11 - Anasayfa // Eczane Haber Haberi yazdır

Eczane Koçluğu

Eczane Koçluğu

Eczane Koçumuz Mustafa ÖZARSLAN

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

Mustafa Özarslan1996  yılında Adana'da doğdu. Üniversiteden Matematik bölümünden mezun oldu. 

Adana'da Matematik öğretmeni iken 1999 yılında istifa ederek Roche Türkiye'de İstanbul'da ilaç sektöründe çalışmaya başladı.


Roche'dan 2004 yılında Satış Müdürü iken istifa ederek kendi danışmanlık işini kurdu. Bu sırada Maltepe Üniversitesinde 120 saat süreli Yaşam Koçluğu, Kurumsal Koçluk ve Yönetici Koçluğu Sertifika Programlarını tamamladı.


İlaç sektöründe 14 yıl her kademede çalıştı, dermokozmetik alanında yaklaşık 10 yıldan bu yana Satış ve Pazarlama Direktörlüğü ve Genel Müdür görevlerini sürdürüyor.


Roche yaşantısında aldığı kişisel gelişim, satış eğitimleri ve sertifika programlarımdan aldığı eğitimleri, kendi yaşam tecrübeleriyle birleştirerek eğitim modelleri hazırladı.Profesyonel olarak kişisel gelişim ve satış teknikleri eğitimleri, eczacı odalarında ve eczacılık fakülteleri son sınıf öğrencilerine 'Geleceğin Eczaneleri' adı altında davranış modelleri eğitimleri veriyor.Eczane ve sağlık sektöründe '' Eczane Koçluğu'' kavramını ve sistemini oluşturan kişi olan Özarslan, eczanelerde Hamile ve Bebek konseptini oluşturarak bu konudaki eğitimlerini de veriyor. Halen, Anne ve Bebek İlaç ve Kozmetik ve PharmAplus Eğitim ve Danışmanlık firmalarını yönetici ortağı, Eczane Koçluğu, ilaç firmalarında yönetici koçluğunun yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında Kurumsal Koçluk yapıyor, bu alandaki gelişimini Evlilik Koçluğu, Sporcu Koçluğu üzerine eğitimler alarak devam ediyor.Evli ve Tolga ve Bora adında iki oğlu vardır.
OTC-3  1.OTURUMCemil ATEŞ tarafından yazılan bu haber, 3986 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Eczane Haber Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]