17/Kasım/2014, 17:27 - Anasayfa // İ.E.T.D. Duyuru Haberi yazdır

Eczane Teknisyenleri Buluşması

Eczane Teknisyenleri Buluşması

Ana meselenin Eczane Teknisyenliği Sertifikası olan toplantıda çeşitli sebeplerle sertifika sahibi olamayan Eczane Teknisyenlerinin toplantıya katılmaları önem arz etmektedir..

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +


Değerli Meslektaşlarımız ;


Bilindiği üzere Uluslararası İlaç ve Eczacılık Kongresi 28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşecektir. Kongrede 30 Kasım Pazar günü ‘Eczane Teknisyenleri Buluşması’adlı oturum gerçekleşecektir. 'Eczane Teknisyenleri Sorunlar ve Çözüm Önerileri'  konulu toplantı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Üniversiteler iş birliğinde gerçekleşecektir. Eczane Teknisyenlerinin önemli sorunu olan ve çeşitli sebeplerle sertifika sahibi olamayan Eczane Teknisyenlerinin katılmaları önem arz etmektedir.

 

Ana meselenin Eczane Teknisyenliği Sertifikası olan toplantıda çeşitli sebeplerle sertifika sahibi olamayan Eczane Teknisyenlerinin toplantıya katılmaları önem arz etmektedir.. 

 

İlaç ve Eczacılık Kurumu Derneği tarafından organize edilen toplantıya, İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği  davetli olarak katılacaktır..

 

Yapılan davette  Türkiye genelinde 30 bin Eczane Teknisyeninin sertifikasız olduğunu ve 20 bin Eczane Teknisyenine daha ihtiyaç olduğu belirtilmiş ve gerçekleşecek toplantıda Eczane Teknisyenleri'nin sorunlarına dair ipuçları istenmiş olup katılımımız ve meslektaşlarımızı haberdar etmemiz istenmiştir.


Toplantı konularının önemli sorunlar içermesi sebebiyle ayrılan sürenin kısa olması ve konuşmacılar arasında eczane teknisyenleri camiası temsilcilerinin bulunmamasına tepki gösterilmiş, fakat işleyişin ve programın mümkün olan en verimli şekilde ilerleyeceği tarafımıza iletilmiştir.


İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği  olarak meslektaşlarımız için yapılan hertürlü çalışmanın yakından takipçisi olacak ve gerçekleşecek toplantıya katılacağımızı bildiririz...

 

Moderatörlüğünü İstanbul Eczacı Odası Başkanı Semih Güngör ve Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Yrd. Doç. Dr. Mahmut Tokaç'ın yapacağı toplantıda konuşmacılar aşağıdaki gibidir..

 

Güvenlik nedeni ile oturuma katılım öncesi ön kayıt yapmanızı önemle arz ederiz.

Ön Kayıt için Link: http://ivekkongre.com/kayit_form.aspRabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1947 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]