23/Kasım/2013, 16:09 - Anasayfa // İ.E.T.D. Duyuru Haberi yazdır

İ.E.T.D. BEŞİKTAŞ BÖLGESİ AKŞAM YEMEĞİ

İ.E.T.D. BEŞİKTAŞ BÖLGESİ AKŞAM YEMEĞİ

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneğinin BİOTA Firması ile birlikte düzenlemiş olduğu Beşiktaş Bölge Yemeği Organizasyonu Levent Şirvan Et Lokantasın da geniş bir katılımla gerçekleşti..

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneğinin BİOTA Firması ile birlikte düzenlemiş olduğu Beşiktaş Bölge Yemeği Organizasyonu Levent Şirvan Et Lokantasın da geniş bir katılımla gerçekleşti..Yemekte açılış konuşmasını İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği Kurucularından Ramazan Ocak başlattı ve teşekkür konuşmasının hemen ardından; Öncelik meslektaşların sorunlarının ele alınması gerektiğini, birlik ve beraberlik içerisinde olursak sorunlara ışık tutulabileceğini ve tüm teknisyenlerin derneklerine üye olmaları gerektiğini dile getirdi.. 

 Konuşmanın devamında Dernek Genel Sekreteri Rabia Gürbüz; Derneğimiz tarafından organize edilen ana başlıklar halinde OTC Eğitimi - Dermokozmetik - Güzellik Uzmanlığı Eğitimi - Hukuksal Haklarımız Harekatı - Eczane Teknisyenlerinin Sendikalaşma Çalışması - Hukuksal Danışmanlık Hizmetinin Uzmanlar taraından sıralı seminerler şeklinde verilecek olması hakkında bilgiler verdi ve soruları yanıtladı.. 

Dernekler özlük hakları ve çalışma ilişkileri ile ilgili tüm konulara hem bilgi sahibi olmak ve dayanışmayı sergilemek, meslektaşların hak ve çıkarlarına sahip olmaklada görevlidirler.. Bundan sonra eczane Teknisyenlerinin kendi hakları ile ilgili bilgi eksikliklerini gidermek için gerekli çalışmaların Sosyal-İş Sendikası ortaklığında yürütüldüğünü dile getirdi.. 

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak, yemeğe katılan Levent - Beşiktaş - Mecidiyeköy Bölgesi meslektaşlarımıza, Şişli Belediyesi Temsilcisi ve Kültür İşleri Sorumlularına, BİOTA Firması İstanbul Bölge Müdürü Soner Kesebir ve Cihan Esengül'e, organizasyon sorumlusu Ramazan Ocak ve Derneğimiz Levent Bölge Temsilcisi Rahime Tutumlu'ya, organizasyonun gerçekleştiği Şirvan Et Lokantasıına ve tüm ekibine teşekkür ederiz....
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 2191 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]