Eczacılık Fuarında sizlerleyiz

Eczacılık Fuarında sizlerleyiz

Farmavizyon Eczacılık Fuarı

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

 
 
 
                        Farmavizyon Eczacılık Fuarında sizlerleyiz.

       25-27 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul CNR'da yapılacak Farmavizyon Eczacılık Fuarında standımıza gelip Derneğimiz, Milli Eğitim Bakanlığı ve (STK) Kuruluşları ortak çalışmaları ile düzenlenecek eğitimler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


        Tüm bunların yanı sıra İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak meslektaşlarımızın maruz kaldığı ve kalmaya devam ettiği hukuksal haksızlıklardan doğan mağduriyetlerinin giderilmesi adına çalışma içerisine girmiş bulunmaktadır.


Uzun süredir üzerinde çalıştığımız, bilinmediği için vazgeçilen, elimizden alınan sosyal ve hukuksal haklarımız konulu faaliyetlerimiz hızla ve ara vermeden devam etmektedir. 
Amacımız; sürekli dile getirdiğimiz gibi farkındalık yaratmak, bilgili ve bilinçli, kendinden emin, sosyal ve hukuksal haklarından haberdar bireyler oluşturmaktır.


Ülkemizde İş Kanunlarının her zaman işçi lehine olmasına rağmen işçi mağduriyetlerinin bu kadar çok fazla yaşanmasının nedeni çalışanların maddi imkânsızlıkları, haklarını bilmemesi ve haklarını aramamasından kaynaklanmaktadır. 


Derneğimiz bu mağduriyetleri en az seviyeye indirmek için İş Hukuku alanında uzmanlar eşliğinde çalışmalar yapmaktadır.

En kısa sürede detayları sitemizde paylaşılacak olup, stand ziyaretçilerimiz bilgilendirilecek ve akabinde Türkiye genelinde sıralı seminerler eşliğinde ve mağduriyeti bulunan tüm meslektaşlarımız ile yasal yollardan harekete geçecektir.

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak amacımız gelişen bilgi ve yetki sahibi bireyler oluşturup, sosyal haklarını ve hukuksal süreçlerini yakından takip ederek güvende olmasını sağlamaktır.

 
 
BİLGİ İÇİN : info@ietd.org.tr
 
 

 

Facebook Etkinlik Linki

 

 

 
 
 
 
Cemil ATEŞ tarafından yazılan bu haber, 1732 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]