HUKUKSAL HAKLARIMIZ HAREKATI!

HUKUKSAL HAKLARIMIZ HAREKATI!

Arkanızda hem hukuksal bir güç hem de manevi bir güç görmek istiyorsanız gelin birlik olalım, haklarımızı kimseye bırakmayalım.

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği meslektaşlarımızın maruz kaldığı ve kalmaya devam ettiği hukuksal haksızlıklardan doğan mağduriyetlerinin giderilmesi adına yeni bir çalışma içerisine girmiş bulunmaktadır..

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız, bilinmediği için vazgeçilen, elimizden alınan sosyal ve hukuksal haklarımız konulu faaliyetlerimiz hızla ve ara vermeden devam etmektedir..

Amacımız; sürekli dile getirdiğimiz gibi farkındalık yaratmak, bilgili ve bilinçli, kendinden emin, sosyal ve hukuksal haklarından haberdar bireyler oluşturmaktır...


Ülkemizde İş Kanunlarının her zaman işçi lehine olmasına rağmen işçi mağduriyetlerinin bu kadar çok fazla yaşanmasının nedeni çalışanların maddi imkansızlıkları, haklarını bilmemesi ve haklarını aramamasından kaynaklanmaktadır.

Derneğimiz bu mağduriyetleri en az seviyeye indirmek için İş Hukuku alanında uzmanlar eşliğinde çalışmalar yapmaktadır..

En kısa sürede detayları sitemizde paylaşılacak olup, akabinde Türkiye genelinde sıralı seminerler eşliğinde ve mağduriyeti bulunan tüm meslektaşlarımız ile yasal yollardan harekete geçecektir...


Meslektaşlarımıza duyurulur...
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1439 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

adalet iste
arkadaşlar şunu vurgulamak istiyorum .biz eczane teknisyenleri mesai saati olarak çok fazla çalışıyoruz sabah 8.30 da başlar mesaimiz her nekadar 9.00 densede akşam 8.00 gibi bitiyor 7.30 denilen kapatma saati .yasal olarak zaten bu saatler dava konusu ama her nedendir bilinmiyor bu çalışılan zaman hiçbir zaman normal şartlara indirilmiyor .hep anketler yapılıyor odadan ve sonuç hep aynı artık bu adaletsiz mesai saatine son vermenin vakti gelmedimi hafta içi saatler ve cumartesi tam gün düzenlenmeli .sadece bir pazar günüyle haftanın altı günü çalışıp dinlenilmez ailelerimize zaman ayıramıyoruz ,bunu gündeme taşımalıyız ve hakkımız olan mesai saatleri içerisinde çalışmalıyız.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]