1 MAYIS'DA YANYANA OMUZ OMUZA MEYDANLARDA OLACAĞIZ!

1 MAYIS'DA YANYANA OMUZ OMUZA MEYDANLARDA OLACAĞIZ!

Eczaneler Cumartesi Kapansın! Yasal Haklarımızı İstiyoruz! Pankartını hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmaksızın, İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak açacağız...

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

1 Mayısta gasp edilen haklarımız için, İşçilerle, yoksulluk sınırındakilerle, işsizlerle, kadınlarla, gençlerle, dışlanmışlarla, mağdurlarla ve emeğini, alınterini harcayan bütün emekçilerle birlik olmak, dayanışmak ve mücadeleyi yükseltmek için, 1 Mayıs’ta başta Taksim 1 Mayıs alanı olmak üzere ülkenin dört bir yanında meydanlarda olacağız..

Eczaneler Cumartesi Kapansın! Yasal Haklarımızı İstiyoruz!  Pankartını hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmaksızın, İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak açacağız...

 

 
BİZİMLE OLMAK İSTEYEN, BU HAKLI MÜCADELEDE PANKARTLARIMIZIN ARKASINDA GÜCÜMÜZE GÜÇ KATMAYA ÇALIŞAN, BU MESLEK BİZİMDİR DİYEN HERKES! VE BU ÇAĞRI YAZISINI GÖREN DUYAN BİLEN BERİ GELSİN!
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1907 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

NİYAZİ GENÇ
Arkadaşlar 1 Mayıs'a katlımak işine işçinin haklarına sahip çıkması manasından başka bir anlam yüklemeyi düşünmeden hep beraber derneğimizin flaması arkasında yürüyelim ve bu mesleğin sahipsiz olmadığını vurgulayalım.
Eczacı odasının katıldığı'ki bana göre onların orda hiçbir işi olamaz, oraya katılan tek patron örgütü ecz. odasıdır. Biz bir işçi örgütü olarak neden katılmıyoruz elbette katılmalıyız ve üstte yazı yazan arkadaşın belirttiği gibi yumruğumuzu kaldırmalıyız.
Evet hepinizi 1 Mayıs saat 10 da Şişli Camii yanında bekliyoruz.
Önder Doğan DOĞANAY
Arkadaşlar sizleri haklarımız için mücadele etmeye çağırıyorum.

Parmak sallayarak bir şey elde edemezsiniz.Fakat yumruğunuzu gösterdiğinizde bir çok şeyi değiştirebilirsiniz.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]