KUSURSUZ ECZANE TEKNİSYENLERİ MARKALAŞMA EĞİTİMİ 1. GRUP 1. KISIM

KUSURSUZ ECZANE TEKNİSYENLERİ MARKALAŞMA EĞİTİMİ 1. GRUP 1. KISIM

KUSURSUZ ECZANELER; KUSURSUZ ECZANE TEKNİSYENLERİ İLE OLUŞUR! Başlığı ile startını verdiğimiz Eğitim serüveni başlamıştır..

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +


İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği ve Pharma Concept iş birliği ile hazırlanan "Kusursuz Eczane Teknisyenleri Markalaşma Eğitimi 1. Grup 1. Kısım" 31 Mart Pazar, Taksim Green Park Otel de 90 kişilik geniş bir katılımla gerçekleşti..Eğitim 3 ayrı bölümde ve yemek molası ile devam edip 1. kısım, son bölümü ile son buldu..


Sektörümüzün OTC, İlaç Dışı Kategori Geleceğinde de Etkin Olan Donanımlı Eczane Teknisyenleri Geliştirmek, Aslolan Yaklaşım Olmalıdır..


Amacımız; Hasta/Müşteri Danışmanlığında Kusursuz, Müşteri ilişkilerinde pozitif, Doğru sorular sorabilen, Eczanemize giren hastaları bilinçlendiren, Davranış modellerinde uzman, Hizmet kalitesinde kusursuz, Endikasyon ile gelen hastaların ihtiyacını açığa çıkartarak verdiği bilgi ile yarar sağlamayı sunan, Hedefler ile eczanesine gelerek Maximum katkı sağlayan, Gün içerisinde yaşanabilecek tüm olumsuzluklara rağmen gülümseyen, Misyonu-Vizyonu ve Değer Yargıları Olan bireyler oluşturmak için eğitimlerimiz hızla ve yoğun talep görerek Başarı ile devam ediyor.


İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak; Eğitime katılan tüm meslektaşlarımıza, Sponsor firma Aprimed ilaç - Humic firmasına, Eğitim için Pharma Concept - Eğitmen Volkan Bozdan'a, teşekkür ederiz...

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği

Yönetim Kurulu..

Not: 1. Grup 2. Kısım Eğitimlerinin tarihi en kısa sürede sitemizde duyurulacak olup, listemizde bulunan fakat nöbet gibi çeşitli sebeplerden ötürü eğitime katılamayan meslekaşlarımıza, katılamadıkları eğitim bölümleri ayrıca düzenlecek bir eğitim günü ile tamamlanacaktır.. FACEBOOK EĞİTİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1817 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.016 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]