ECZANE TEKNİSYENLERİ MARKALAŞMA EĞİTİMİ

ECZANE TEKNİSYENLERİ MARKALAŞMA EĞİTİMİ

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak; Üstümüze düşen EĞİTİM SKALASINI Mesleğimize en doğru tarzda katkı sağlayacak biçimde geliştirip yapılandırıyoruz...

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google + İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği (İ.E.T.D.) ve Eczane Koçu Eğitmen Volkan Bozdan işbirliği ile, 'Kusursuz Eczane Teknisyenleri, Markalaşma Eğitimi' başlığı altında mesleki kariyer, müşteri odaklı yaklaşım stratejileri vb. konulu eğitim projemiz 24 Mart Pazar günü başlayacaktır...

Amacımız;


Eczanelerimizin SAĞLIK DANIŞMANLIĞI KURUMU olduğunu unutmamak gereklidir.

Dolayısıyla eczanemizde verilen hizmetin kalitesinde, müşterinin gözünde eczanenin hizmet kalitesini belirleyen faktörlerin başında Eczane Teknisyenleri'nin, yani bizlerin ön planda olduğunu unutmamalıyız.

Mesleğimiz gereği bizler; 'ECZANELERİMİZİN MARKA DEĞERİ'ni belirlemede önemli rol oynuyoruz..

Gelin hep beraber günümüzün önemli ve en kaliteli mesleklerinin başında yer alan görevimizi Eczane Teknisyenleri olarak İlaç ve İlaç Dışı Kategori alanında gelişerek bu konuda mesleğimize yatırım yapıp, fırsata çevirelim. EĞİTİLELİM ve MARKALAŞALIM.

Eczanelerimizin temel girdisi olan Reçete/Hasta gücümüzü, kendimizi geliştirerek; Fitoterapi, Dermokozmetik, Vitamin Gıda Takviyeleri, Ağız-Diş Sağlığı, Cinsel Sağlık Ürünleri, Hamile – Bebek, Kilo Kontrol & Detoks kategorilerinde 'ECZANELER DOĞRU NOKTA' mesajı ile Sektörümüzün Bekası Adına Yapılandıralım.

'SAĞLIK ÜRÜNLERİ ECZANEDEN ALINMALIDIR, BU KONUDA EN DOĞRU VE EĞİTİMLİ YER ECZANELERDİR' mesajını sunalım.

Bu konuda Eczane Teknisyenleri Derneği olarak; Biz üstümüze düşen EĞİTİM SKALASINI Mesleğimize en doğru tarzda katkı sağlayacak biçimde geliştirip yapılandırıyoruz.

Mesleki kariyerimize de yansıyacak olan bu eğitim, gelişen eczacılık sektöründe artık elzem olmuştur...

Neden Kariyer


Kariyer yapmak, ihtisas yapmak, bir alanda uzmanlaşmaktır. Kariyer, işimizi yaparken koyduğumuz hedefler doğrultusunda deneyim kazanırken, gerekli eğitimleri alıp, mesleki ve bireysel açıdan kendimizi gerçekleştirme sürecimizdir.

Kariyer, insanın istek, hedef ve davranışları ile ortaya çıkan, yaşam boyu devam eden iş hayatının itici gücü olmalıdır. Seçimler yapılarak, gelişerek belirlenen bir iş yolculuğunda ilerlemektir. Amaç, başarılı olmak, daha fazla para kazanmak, daha çok sorumluluk üstlenmek, daha fazla statü, güç ve saygınlık elde etmektir.

Kariyerimiz yaşam kalitemizin en önemli belirleyicilerinden biridir. Kişisel kariyer planım var diyebilmek bir ayrıcalıktır. Geleceğinizi yönetmek için adım atmanın tam sırası diyoruz...


Not: Teknisyenleri'nin eğitime katılmasını isteyen Eczacılarımıza derneğimiz tarafından bir makbuz verilecektir...


Eğitim Saati: 10:30 - 15:30 arası

 


KONTENJANIMIZ SINIRLIDIR KATILMAK İSTEYEN MESLEKTAŞLARIMIZIN İLGİLİ KİŞİLERLE  İRTİBATA GEÇMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR...

Rabia Gürbüz - 0212 270 45 15

Cemil Ateş - 0543 568 46 76

Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1553 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]