İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği Birlik ve Beraberlik Yemeği Gerçekleşti

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği Birlik ve Beraberlik Yemeği Gerçekleşti

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneğinin düzenlemiş olduğu yemek organizasyonu İncirli Mado Restaurant da geniş bir katılımla gerçekleşti..

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneğinin düzenlemiş olduğu yemek organizasyonu İncirli Mado Restaurant da geniş bir katılımla gerçekleşti..

Yemekte açılış konuşmasını Dernek Yönetim Kurulu üyesi Kadir Süngü başlattı ve ardından Onursal Başkan Niyazi Genç; Öncelik meslektaşların sorunlarının ele alınması gerektiğini, birlik ve beraberlik içerisinde olursak sorunlara ışık tutulabileceğini, el ele verilirse mesleğimizi daha ileriye taşıyabileceğimize ve tüm teknisyenlerin derneklerine üye olmaları gerektiğine dikkat çekti..

Konuşmacılar arasında yer alan Marmara Eczane Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Erkan Ersan; Eczane teknisyenlerinin sorunları hakkında detaylı çalışmalar yapılacağının sinyalini verip yakından takip ettiklerini duyurdu..

Konuklarımız arasında yer alan İstanbul Sosyal İş Sendikası Şube Sekreteri Mahsun Turan konuşmasında tüm çalışanların haklarını korumak, hukuksal haklarından bilgi sahipi olamalarını sağlamak, mesleki tanımlarını korumak ve netleştirmek için mücade yürütüldüğünden bahsetti...

Konuşmasının devamında;

"Özel olarak Eczacılık mesleği ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında eczane teknisyenlerinin çok önemli yeri olduğunu görüyoruz. Türkiye genelinde yüzbin den fazla insan kitlesinden söz ediyoruz ve bu insanlar türkiyenın her yerinde eczane teknisyenleri dernekleri kurmuş durumdalar..

Bu dernekler bundan sonra özlük hakları ve çalışma ilişkileri ile ilgili tüm konulara hem bilgi sahibi olmak ve dayanışmayı sergilemek, meslektaşların hak ve çıkarlarına sahip olmaklada görevlidirler.. Bundan sonra eczane Teknisyenlerinin kendi hakları ile ilgili bilgi eksikliklerini gidermek için, yapacakları çalışmalarda bizede ihtiyaç duydukları her türlü çalışmada elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenızı istiyoruz.." dedi..

Yemek sonrasında plaket törenininde gerçekleştiği yemek, yapılan hediye çekilişi ile son buldu...

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak, yemeğe katılarak bizleri onurlandıran Onursal Başkanımız Sn. Niyazi Genç'e, Marmara Eczane Teknisyenleri Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Sn. Erkan Ersan'a, Sosyal iş Sendikası Genel Sekreteri Sn. Celal Uyar'a Şube Sekreteri Sn. Mahsun Turan'a, Mesleki Dernek yöneticilerine, organizasyonun gerçekleştiği Mado Restaurant ve tüm ekibine ve tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz....
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 2540 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.032 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]