11. Ulusal Eczacılık Fuarı Kapsamında Eczane Teknisyenleri Toplantısı Gerçekleşti

11. Ulusal Eczacılık Fuarı Kapsamında Eczane Teknisyenleri Toplantısı Gerçekleşti

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği, 3-4 Kasım 2012 Pazar günü Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı' nda gerçekleşen 11. Ulusal Eczacılık Fuarına tüm yönetim kadrosu ve üyeleri ile birlikte geniş bir katılım gerçekleştirdi.

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği, 3-4 Kasım 2012 Pazar günü Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ nda gerçekleşen 11. Ulusal Eczacılık Fuarına tüm yönetim kadrosu ve üyeleri ile birlikte geniş bir katılım gerçekleştirdi.

11. Ulusal Eczacılık Fuarı kapsamında gerçekleşen Eczane Teknisyenleri toplantısı, sunum ve konuşmalar itibariyle Eczacılık sektörü içinde bulunan tüm teknisyenler için oldukça bilgilendirici ve doyurucu içerikteydi.


İlk olarak Aydın Dağ, Mahir Bayrak, Habeş Anik, Ali Yalçın, ve Osman Güneş’ in açılış konuşmalarını yaptıkları toplantı, Ecz. Güzide Zehra Dişli Yazar' ın "Bilgi Güçtür" konuşması ile devam etti.

Sonrasında Özlem Uzun Şakar’ "İletişimde Fark Yaratmak" konulu konuşması ve Dr. Korhan Çukurçeşme’ nin "Sigara Bırakma Eğitimi" konulu konferansı ile toplantı sona erdi..Toplantıyı gerçekleştiren Dev Ajans Başkanı Erhan Gölbey konuşmasında; Öncelik meslektaşların sorunlarının ele alınması gerektiğini, birlik ve beraberlik içerisinde olursak sorunlara ışık tutulabileceğini, tüm teknisyen derneklerinin birlik olunduğu takdirde güç elde edebileceklerine dikkat çekerek beraberlik çağrısında bulundu. 
 
 
 
 
İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği olarak katıldığımız, Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ nda gerçekleşen 11. Ulusal Eczacılık Fuarına katılan tüm meslektaşlarımıza, il dışından katılan Dernek yetkililerine, organizasyonu gerçekleştiren Dev Ajans' a ve yetkililerine, ayrıca bizlere verdiği destekten ötürü Sn. Erhan Gölbey' e, ve eğitimlere destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.


 
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 2615 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

Cemil ATEŞ
Teşekkür Ederim Tüm Arkadaşlara
Önder Doğan DOĞANAY
Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.014 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]