11. Ulusal Eczacılık Fuarı Sertifikalı Eğitim Seminerleri

11. Ulusal Eczacılık Fuarı Sertifikalı  Eğitim Seminerleri

11 yıldır ilaç ve eczacılık sektörünün vazgeçilmezi haline gelen Eczacılık Fuarı, bu yıl 3-4 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı' nda Devajans organizasyonuyla gerçekleştirilecek.

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

11 yıldır ilaç ve eczacılık sektörünün vazgeçilmezi haline gelen Eczacılık Fuarı, bu yıl 3-4 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ nda Devajans organizasyonuyla gerçekleştirilecek. Meslektaşlarımıza ücretsiz eğitim seminerleri düzenlenecek ve eğitimlerin sonunda katılımcılar sertifikalandırılacaktır.

 
 
11. Eczacılık Fuarı kapsamında, Ecz. Levent Kamacık Salonu, Galen Salonu, Küçük Salon 1, Küçük Salon 2 olmak üzere 4 farklı noktada , OTC Çalıştayı, Eczane Teknisyeni Toplantısı, Son Sınıf Öğrenci Şenliği ve Hayalimdeki Eczane yarışması gerçekleştirilecek.
 
 
3 – 4 Kasım 2012 tarihlerinde 10.00 / 19:00 saatleri arasında sağlık profesyonelleri fuarı ziyaret edebilir. www.eczacilikfuari.com adresinden online davetiye için başvuru yapılabilir.
 
 
11. ECZALIK FUARI’NA DAVETLİSİNİZ
Rabia GÜRBÜZ tarafından yazılan bu haber, 1952 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İ.E.T.D. Duyuru Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]