18/Aralık/2011 - Anasayfa // Eczane Haber Haberi yazdır

Katılım payı tasarısı 22 Aralık'a ertelendi

Katılım payı tasarısı 22 Aralık'a ertelendi

İlaçta katılım payı getirecek yasa tasarısını görüşen milletvekilleri, tasarıyı 22 Aralık'ta Plan ve Bütçe Komisyonu'nda ele alınmak üzere anlaştı.

  • Facebook Hayran Sayfamız
  • Twitter Sayfamız
  • Google +

İlaçta katılım payı getirecek yasa tasarısını görüşen milletvekilleri, tasarıyı 22 Aralık'ta Plan ve Bütçe Komisyonu'nda ele alınmak üzere anlaştı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Emekli Sandığı Kanunu'nda değişiklik öngören Yasa Tasarısı, Plan ve Bütçe Komisyonu'nda ele alındı. Çalışma ve Sosyal GüvenlikBakanı Faruk Çelik ilaçta katılım payı, emeklilik ikramiyesi ve depremzedeler için aylık gibi önemli konuların yer aldığı tasarıyla ilgili bir sunum yaptı. Çelik, Van depreminde ölenlerin yakınları ve yaralananlara aylık bağlanmasıyla ilgili düzenlemeye Kütahya Simav'ın da eklenmesi için komisyon üyelerinden destek istedi. Çelik'in sunumundan sonra aynı konuyla ilişkili AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin'in teklifi okundu.

CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ise 45 gündür sabah erken saatlerden akşam geç saatlere kadar çalıştıklarını anımsatarak, tasarıyı görüşmeye hazır olmadıklarını söyledi. Diğer milletvekilleri de Aslanoğlu'na destek verince, komisyon üyeleri aralarında anlaştı. Tasarı alt komisyona gönderildi. 

 
 
Cemil ATEŞ tarafından yazılan bu haber, 1974 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan İstanbul Eczane Teknisyenleri Derneği hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Eczane Haber Haberleri

Tümü

VİDEO GALERİ

HUKUK DANIŞMANLIĞI SERVİSİ

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Çalıştığınız Eczanede Kaç Teknisyen Bulunmakta

NÖBETÇİ ECZANELER

 

Paylaşım Platformu

© Copyright® İ.E.T.D. Tüm Haklar saklıdır

Adres : Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi No:16/j Pendik / İSTANBUL
Tel :0850 302 60 62
Faks : 0850 302 60 62
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]